Cyklistický dres - INFERNO S krátký rukáv

Cyklistický dres -inferno
  • Cyklistický dres -inferno
  • Cyklistický dres - INFERNO (4)

Cyklistický dres od společnosti IVEMA s.r.o. v netradiční, nedresové, ale módní úpravě. Dres můžete objednat s úpravou pro jednotlivé kusy. Např. jméno týmu, sponzorů apod. Lze vyrobit i ve variantě s dlouhým rukávem Více informací

 U dodavatele 
810
980 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
IVEMA
Kód výrobku:
IVEMA 20027
Katalogové číslo:
A01-136-2
Záruka:
2 roky

Cyklistický dres od společnosti IVEMA s.r.o. můžete mít v jakémkoliv libovolném designu.

Navrhneme pro Váš tým nebo klub, skupinu přátel jedinečný vzhled, přesně podle vašeho přání. Barevnost a střih odsouhlasíte a následně je dres vyráběn.

Dresy šijeme ve vlastní režii a proto dosahujeme krátkých dodacích lhůt. Obvykle do 15 dnů.

Používáme převážně textilie od českých a italských výrobců.

Kombinovaný dres je sestaven ze 2 druhů textilií, obvykle jemná látka na přední a zadní část, vysoce pružná pak na boky, případně ramena. Velikosti XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL lze podle potřeby upravit, protáhnout. na spodním okraji je všita guma se silikonovým proužkem pro lepší držení dresu na těle.

Dres lze doplnit o :

  • reflexní prvky
  • kapsičku na zip ve střední kapse na zádech
  • namísto krátkého zipu vložit dlouhý zip

U nás si můžete nechat vyrobit cyklistický sportovní dres, cyklodres na sraz, jako dárek, nebo dresy na výlet pro partu kamarádů. S vlastními fotografiemi, s vlastními texty. Cyklodres může být i  jako reklamní dárek Vaší společnosti.

Vždy nás kontaktujte emailem info@ivema.cz během nákupu na e-shopu. Pro výrobu cyklodresu potřebujeme znát detailní informace. Cena zahrnuje grafickou přípravu pro 6 a více dresů. Pro nižší počet je nutno připočítat cenu grafických prací nebo nám grafické podklady dodat.

velikostní tabulka oděvu:

 

Cyklo_dres_pansky_velikosti_odevu.jpg

Cyklistický dres - INFERNO (4)

ivema_nove02_mensi.png   IVEMA s.r.o. - Český výrobce sportovního a reklamního textilu . Potisk je realizován sublimační technologií s HD rozlišením tisku.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů