Fotoobraz 100 cm 80 cm

Fotoobraz (1)
  • Fotoobraz (1)
  • Fotoobraz (2)
Vlastní potisk

Jakákoliv Vaše fotografie rodiny, potomků, nebo z dovolené, může nyní zdobit Váš interiér a připomínat tak to krásné, co jste prožili. Obraz je vytištěn na velmi pevné tkanině s jemnou režnou strukturou. Povrch je odolný… Více informací

 Na zakázku 
1 412
1 166,94 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
IVEMA
Katalogové číslo:
A01-107-109
Záruka:
2 roky

Jakákoliv Vaše fotografie rodiny, potomků, nebo z dovolené, může nyní zdobit Váš interiér a připomínat tak to krásné, co jste prožili.

Obraz je vytištěn na velmi pevné tkanině s jemnou režnou strukturou. Povrch je odolný proti protržení a navíc dodává plátnu naturální vzhled.

Obraz Vám dodáme vhodný k pověšení, napnutý na dřevěném rámu, vybavený univerzálním závěsem pro uchycení na stěnu.

Fotografie zde vyobrazená je pouze ilustrativní, slouží k Vaší představě, jaký bude výsledný efekt. Obraz pro Vás bude vytvořen z Vaší fotografie.

Vyberte velikost v tabulce variant a zašlete nám emailem fotografii, kterou požadujete mít na obraze. Budeme Vás kontaktovat, pokud fotografie nebude vhodná ke zpracování a vše s Vámi vyřešíme.

Možnost rozdělení fotografie na několik obrazů objednáte v našem e-shopu zvolením produktu - "Vícedílný obraz" v sekci "Obrazy na dřevěném rámu".

Pro individuální řešení ( jiný rozměr, více dílů obrazu apod.) nám napište pomocí formuláře na záložce "Dotaz na produkt" .

Cenik_latkovych_obrazu_IVEMA_ESHOP_s_DPH.jpg

 

Fotoobraz (2)

IVEMA_SPOTSWEAR_oval_logo_male.png   IVEMA s.r.o. - Český výrobce sportovních oděvů . Potisk je realizován sublimační technologií s HD rozlišením tisku.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů