Fotoobraz 4 x (30 x 40 cm) + 50 x 65 cm vícedílný

Vícedílný obraz na látce (5)
  • Vícedílný obraz na látce (5)
  • Vícedílný obraz na látce (1)
  • Vícedílný obraz na látce (3)
  • Vícedílný obraz na látce (8)
  • Vícedílný obraz na látce (10)
Vlastní potisk

Jakákoliv Vaše fotografie rodiny, potomků, nebo z dovolené, může nyní zdobit Váš interiér a připomínat tak to krásné, co jste prožili. Obraz je vytištěn na velmi pevné tkanině s jemnou režnou strukturou. Povrch je odolný… Více informací

 Na zakázku 
2 999
2 478,51 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
IVEMA
Katalogové číslo:
A01-108-1
Záruka:
2 roky

Jakákoliv Vaše fotografie rodiny, potomků, nebo z dovolené, může nyní zdobit Váš interiér a připomínat tak to krásné, co jste prožili.

Obraz je vytištěn na velmi pevné tkanině s jemnou režnou strukturou. Povrch je odolný proti protržení a navíc dodává plátnu naturální vzhled.

Fotografie zde vyobrazená je pouze ilustrativní, slouží k Vaší představě, jaký bude výsledný efekt. Obraz pro Vás bude vytvořen z Vaší fotografie.

Obraz Vám dodáme vhodný k pověšení, napnutý na dřevěném rámu, vybavený univerzálním závěsem pro uchycení na stěnu.

Vyberte velikost v tabulce variant a zašlete nám emailem fotografii, kterou požadujete mít na obraze. Budeme Vás kontaktovat, pokud fotografie nebude vhodná ke zpracování a vše s Vámi vyřešíme.

Pro individuální řešení (jiný rozměr, více dílů obrazu apod.) nám napište pomocí formuláře na záložce "Dotaz na produkt" .

Vícedílný obraz na látce (1) Vícedílný obraz na látce (3) Vícedílný obraz na látce (8) Vícedílný obraz na látce (10)

IVEMA_SPOTSWEAR_oval_logo_male.png   IVEMA s.r.o. - Český výrobce sportovních oděvů . Potisk je realizován sublimační technologií s HD rozlišením tisku.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů