Kovové fotografie - NOVINKA !

399
700
Kovová fotografie 10 x 15 cm - obraz na hliníku - vysoký lesk Více informací Vlastní potisk  Na zakázku Kovová fotografie 10 x 15 cm - obraz na hliníku - vysoký lesk Jakákoliv Vaše fotografie rodiny, potomků, nebo z dovolené, může nyní zdobit Váš interiér a připomínat tak to krásné, co jste prožili. Obraz je vtištěn do lakové vrstvy, která je nanesena na hliníkové desce. Následně dojde… 399
Kovová fotografie 20 x 30 cm - obraz na hliníku - vysoký lesk Více informací Vlastní potisk  Na zakázku Kovová fotografie 20 x 30 cm - obraz na hliníku - vysoký lesk Jakákoliv Vaše fotografie rodiny, potomků, nebo z dovolené, může nyní zdobit Váš interiér a připomínat tak to krásné, co jste prožili. Obraz je vtištěn do lakové vrstvy, která je nanesena na hliníkové desce. Následně dojde… 685

Kovová fotografie je obraz přenesený do speciálního laku, který je nanesen na hliníkové desce ( panelu ). Obraz je zafixován vysokým tlakem a teplotou přes 200°C a vykazuje poté kvalitu autolaku.

Takto vyrobený panel můžete omývat tlakovou vodou, saponáty, leštit, čistit, nic nevadí. Samozřejmě, že ostrým předmětem za použití síly do obrazu vryp vytvoříte, ale to by se stávat nemělo.

Luxusní dojem se docílí vhodnou kombinací fotografie a podkladu. Kovová fotografie je dodávána s lesklým nebo matným povrchem a s bílým nebo kovovým podkladem.

Tyto desky se dají velice dobře použít jako informační tabule, popisky do exteriéru, protože jsou odolné povětrnostním vlivům a zároveň stálobarevné. Vhodné je i použití jako popisky do agresivního prostředí průmyslu nebo např. jako popisné štítky klecí v zoologické zahradě.

IVEMA s.r.o. - výrobce a dodavatel kovové fotografie.

Pro zvláštní rozměr popisků nebo desek  nás kontaktujte na info@ivema.cz nebo přes kontaktní formulář e-shopu .